Rreth nesh

36 0
Square Areas
23 0
APARTMENTS
18
Car parking
12 0
Bed Rooms

Mirë se vini në Swiss Prime Residence!

Swiss Prime Residence, është pozicionuar në një nga lagjet më të njohura në Prishtinë, Mati I.
Projektuar e ndërtuar në standarte bashkëkohore evropiane, Swiss Prime Residence ofron hapësira komode dhe moderne për familjen, në një oaz të gjelbër e relaksues

Why we are the first choice for you

The best ideas

Eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim minim veniam, quis nostrud exercitation

Passion & Work

Eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim minim veniam, quis nostrud exercitation

Truly Creative

Eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim minim veniam, quis nostrud exercitation

Meet our amazing team

Johan Johnson

Johan Johnson

Architect

Maria Peterson

Maria Peterson

Designer

Stiven Mc Finland

Stiven Mc Finland

Manager